O JAS

Joint Active Systems (JAS) je hlavním inovátorem a vedoucí autoritou na trhu v oblasti vývoje a výroby zdravotnických pomůcek k léčbě zvýšeného napětí a zkrácení svalů a obnovení rozsahu pohybu v kloubu. JAS nabízí vysoce efektivní řešení pro statické prolongované dlahování již od roku 1992 pro více než 100,000 pacientů. Od roku 2015 je pro český trh připravena kompletní produktová řada pro různé segmenty pohybového aparátu s využitím moderní technologie a designu pro zajištění co nejlepších výsledků u pacientů s omezením rozsahu pohybu.

Nejlepší volba pro obnovení rozsahu pohybu

Snížení napětí a protažení nízkým zatížením jsou základní osvědčené léčebné přístupy k obnovení rozsahu pohybu v kloubu prostřednictvím trvalého protažení okolních zkrácených tkání. Statické prolongované dlahování je více než běžný strečink a další fyzioterapeutické techniky manuální terapie. Je to vhodný léčebný přístup pro pacienty po úrazech, ortopedických operacích nebo neurologických onemocněních a podobně. Dlahování pomocí JAS umožňuje aplikaci terapie i v domácím prostředí dle stejného protokolu jako pod vedením vyškoleného terapeuta. Klinickými studiemi v porovnání s jinými přístupy byl jednoznačně prokázán větší efekt a bezpečnost statického prolongovaného dlahování.

Vynikající spolupráce pacienta

Spolupráce pacienta je pro efektivitu terapie v domácím prostředí klíčovou podmínkou! Dlahy JAS jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno aplikovat, současně se pohodlně nosí a velmi jednoduše používají. S odkazem na recenzované odborné publikace je léčba doporučena dle JAS protokolu – aplikace dlahy 3x denně na dobu 30 minut – a podporuje tak vynikající spolupráci pacienta. V porovnání s 6-8 hodinami nošení vyžadovanými u dynamického dlahování, je při léčebném protokolu JAS celková doba léčení zkrácena o 80%. Vynikající spolupráce pacienta přispívá k velmi úspěšné rehabilitační léčbě.

Produkty

Přehled a popis naleznete na produktové stránce.

uppersheet-front-1 copy

O nás

Firma FiveSteps, s.r.o. je zastoupením a distributorem americké firmy JAS (Joint Active Systems) v ČR.

V případě zájmu o produkty JAS nás prosím kontaktujte.

© Copyright - FiveSteps